Головний зміст

sud54677568768965959До Київського районного суду м. Одеси надійшло клопотання про зміну запобіжного заходу підозрюваному у скоєнні умисного вбивства двох осіб у квартирі по пр-ту Небесної Сотні в м. Одесі (пункт 1 частини 2 статті 115 КК України).

 

 

Так, правоохоронці отримали висновок судово-психіатричної експертизи, відповідно до якого, в момент скоєння злочину та по теперішній час у підозрюваного спостерігаються ознаки розладу психічної діяльності.

Внаслідок цього чоловік не був здатний усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Таким чином, розглянувши клопотання, слідчий суддя задовольнив його. Підозрюваному змінено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на запобіжний захід у вигляді поміщення до психіатричного закладу з суворим наглядом.

Нагадаємо, що за версією слідства, протягом тривалого часу між підозрюваним та його батьком, які до 19 січня 2021 року проживали окремо, виникали конфлікти.

20 січня між сином та батьком відбулась чергова сварка. В ході конфлікту підозрюваний схопив ніж та наніс множинні удари потерпілому. Від отриманих тілесних ушкоджень останній помер на місці події.

В подальшому за допомогою ножа син розчленував труп батька.

На цьому він не зупинився. Так, підозрюваний схопив ніж та наніс множинні удари сусіду батька. Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер на місці події.

Звернемо увагу, що ухвала слідчого судді не набрала законної сили.

Примітка. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.