Головний зміст

courtacc356755555555557567До Київського районного суду м. Одеси надійшло клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваному в замаху на вбивство людини (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

 

 

 

За версією слідства, ввечері 1 листопада 2023 року в квартирі по вул. Люстдорфська дорога в м. Одесі стався сімейний конфлікт, який переріс у бійку.

В цей день чоловік з дружиною разом вживали алкогольні напої. Через деякий час між ними виник конфлікт: підозрюваний взяв до рук два кухонні ножі й почав наносити жінці удари по різним частинам тіла.

Його дії зупинили діти, яким також дісталось від батька. Після цього всіх учасників конфлікту госпіталізували до медичного закладу.

Таким чином, розглянувши клопотання правоохоронців, слідчий суддя задовольнив його. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.

Зазначимо, що ухвала слідчого судді не набрала законної сили.

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.