31 березня 2016 року відбудеться засідання Вищої ради юстиції (вул. Студентська, 12-а, м. Київ). Початок о 10:00.
У порядку денному Вища рада юстиції планує розглянути наступне:
1. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення кандидатів на посади суддів місцевих судів:
- Гриня Назара Григоровича - Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
- Кузнеця Олександра Миколайовича - господарського суду Дніпропетровської області;
- Довгаля Сергія Володимировича - Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області;
- Ананко Валерії Валеріївни - Луганського окружного адміністративного суду;
- Чорного Ігоря Ярославовича - Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
- Яценко Ганни Миколаївни - Лисянського районного суду Черкаської області;
- Карпин Ірини Миколаївни - Яворівського районного суду Львівської області;
- Коваленка Павла Леонідовича - Токмацького районного суду Запорізької області;
- Малявіної Людмили Миколаївни - господарського суду Донецької області;
- Горуйко Христини Павлівни - господарського суду Рівненської області;
- Коліуш Галини Вадимівни - Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області;
- Рибас Алли Вікторівни - Білозерського районного суду Херсонської області;
- Гукової Руслани Михайлівни - Орджонікідзевського міського суду Дніпропетровської області;
- Петен Яни Леонідівни - Недригайлівського районного суду Сумської області;
- Кісери Лілії Ігорівни - Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
- Догарєвої Ірини Олегівни - Арбузинського районного суду Миколаївської області.
2. Розгляд дисциплінарних справ за висновками Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції стосовно:
- суддів апеляційного суду міста Києва:
- Коваль Світлани Миколаївни,
- Беця Олександра Вадимовича,
- Приндюк Марії Василівни,
- Єфімової Ольги Іванівни,
- Бартащук Людмили Вікторівни;
- судді Шевченківського районного суду міста Києва Гайдук Світлани Володимирівни.
3. Розгляд рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про внесення подання про звільнення Оберемка Владислава Олександровича з посади судді Макарівського районного суду Київської області за порушення присяги.
4. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті стосовно:
- суддів Вищого адміністративного суду України:
- Пасічник Світлани Сергіївни,
- Юрченко Валентини Петрівни,
- Швеця Віктора Володимировича,
- Мойсюка Миколи Івановича,
- Бутенка Володимира Івановича,
- Лиски Тамари Олексіївни,
- Олендера Ігоря Ярославовича( і за дії, вчинені на посаді судді Львівського апеляційного адміністративного суду)
- Іваненко Яни Леонідівни,
- Мойсюка Миколи Івановича,
- Тракало Валентини Володимирівни,
- Стародуба Олександра Павловича,
- Зайця Володимира Степановича,
- Голяшкіна Олега Володимировича,
- Стрелець Тетяни Геннадіївни,
- суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ:
- Пойди Миколи Федоровича,
- Колодійчука Віктора Миколайовича,
- Висоцької Валентини Степанівни,
- Гулька Бориса Івановича,
- Ізмайлової Тетяни Леонідівни,
- Нагорняка Володимира Анатолійовича,
- Ступак Ольги В’ячеславівни,
- Дьоміної Ольги Олександрівни,
- Коротуна Вадима Михайловича,
- Штелик Світлани Павлівни,
- Фаловської Ірини Миколаївни,
- Ситнік Олени Миколаївни,
- Горелкіної Наталі Андріївни,
- Євграфової Єлизавети Павлівни,
- Завгородньої Ірини Миколаївни,
- Іваненко Юлії Геннадіївни,
- Закропивного Олександра Васильовича,
- Солодкова Андрія Андрійовича,
- Карпенко Світлани Олексіївни;
- судді Ленінського районного суду міста Миколаєва Спінчевської Наталі Аліківни;
- судді Селидівського міського суду Донецької області Черкова Володимира Геннадійовича;
- судді апеляційного суду Донецької області Канурної Ольги Дем’янівни;
- суддів апеляційного суду Миколаївської області Буренкової Катерини Олександрівни, Вовненко Галини Юхимівни, Кушнірової Тетяни Бабиківни;
- судді Верховного Суду України Сімоненко Валентини Миколаївни (за дії, вчинені на посаді судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ);
- суддів Вищого господарського суду України:
- Поляк Олени Іванівни,
- Мачульського Григорія Миколайовича,
- Коробенка Геннадія Петровича,
- Шаргала Віктора Івановича,
- Куровського Сергія Вікторовича,
- Катеринчук К Лілії Йосипівни,
- Міщенка Петра Кириловича.
5. Розгляд питань про відкриття чи відмову у відкритті проваджень щодо вимог законодавства про несумісність за зверненнями Міністерства юстиції України про порушення вимог щодо несумісності, визначених Законом України «Про очищення влади»:
- суддею Малиновського районного суду міста Одеси Болотіним Миколою В’ячеславовичем;
-суддею Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Колесніченком Володимиром Миколайовичем;
- суддею Вищого адміністративного суду України Кобилянським Миколою Генріховичем;
- суддею Луганського окружного адміністративного суду Лагутіним Антоном Анатолійовичем;
- суддями апеляційного суду Луганської області:
- Реусом Євгеном Валерійовичем,
- Медведєвим Андрієм Михайловичем,
- Батяшовою Любов’ю Олексіївною,
- Кравченко Тетяною Дмитрівною,
- Буханьком Валерієм Петровичем;
- суддею Донецького окружного адміністративного суду Шумаковою Юлією Володимирівною;
- суддею господарського суду Донецької області Мирошниченком Ярославом Станіславовичем;
-суддею Центрально-Міського районного суду міста Макіївки Донецької області Попшой Мариною Олександрівною;
- суддею Ленінського районного суду міста Луганська Золотарьовим Олексієм Юрійовичем.
6. Розгляд матеріалів щодо внесення подань про звільнення суддів з посад за загальними обставинами:
у зв’язку із закінченням строку, на який призначено:
- Заріцької Оксани Олексіївни - судді Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області;
- Ковальова Ігоря Павловича - Тельманівського районного суду Донецької області;
у зв’язку з поданням заяв про відставку:
- Бабоїд Олени Марківни - судді Таращанського районного суду Київської області;
- Болтунової Лариси Михайлівни - судді апеляційного суду Дніпропетровської області;
- Бугрим Людмили Миколаївни - судді апеляційного суду Донецької області;
- Гвоздика Павла Олександровича - судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ;
- Дербенцевої Тетяни Пилипівни - судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ;
- Довгаль Світлани Анатоліївни - судді апеляційного суду Полтавської області;
- Калібової Марії Миколаївни - судді Болградського районного суду Одеської області;
- Касьяна Олексія Петровича - судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ;
- Колокольнікової Наталії Миколаївни - судді апеляційного суду Київської області;
- Котова Віталія Григоровича - судді Южного міського суду Одеської області;
- Лісіциної Алли Іванівни - судді апеляційного суду Луганської області;
- Лопатюк Надії Григорівни - судді Святошинського районного суду міста Києва;
- Мхітаряна Сергія Самсоновича - судді Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
- Наумчука Миколи Ілліча - судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ;
- Оробцової Раїси Іллівни - судді апеляційного суду Луганської області;
- Остапчука Дмитра Олексійовича - судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ;
- Пахута Сергія Олександровича - судді Сокальського районного суду Львівської області;
- Перевєрзєва Миколи Михайловича - судді Кіровського районного суду міста Макіївки Донецької області;
- Поповича Степана Степановича - судді апеляційного суду Івано-Франківської області;
- Прихожанова Олександра Володимировича- судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
- Руських Катерини Григорівни - судді апеляційного суду Дніпропетровської області;
- Семко Галини Вікторівни - судді Томашпільського районного суду Вінницької області;
- Степанова Олександра Миколайовича - судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області;
- Темкіжева Ігоря Хажмуридовича - судді Вищого адміністративного суду України;
- Тончук Раїси Іванівни - судді Славутського міськрайонного суду Хмельницької області;
- Троян Любові Григорівни - судді Волноваського районного суду Донецької області;
- Чернушенка Антона Васильовича - судді апеляційного суду міста Києва;
у зв’язку з поданням заяв про звільнення за власним бажанням:
- Головатого Максима Євгеновича - судді Покровського районного суду Дніпропетровської області;
- Заріцької Оксани Олексіївни - судді Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області;
- Кульбакова Ігоря Валентиновича - судді Гірницького районного суду міста Макіївки Донецької області.
- Любинецького Миколи Васильовича - судді Алуштинського міського суду Автономної Республіки Крим;
- Черленяка Миколи Івановича - судді Харківського апеляційного господарського суду;
- Черткової Любові Олександрівни - судді Докучаєвського міського суду Донецької області.