Головний зміст

parubiuГолова Верховної Ради України Андрій Парубій в інтерв’ю телеканалу «Інтер» у неділю заявив, що застосовуватиме до депутатів –«прогульників» адміністративні заходи. Такі дії, за його словами, дозволять підняти дисципліну і забезпечити проведення ефективних голосувань у сесійній залі.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
А.Парубій зазначив, що дуже часто законопроекти, з яких є повна згода, не ухвалюються тільки через відсутність дисципліни. «Абсолютна більшість народних депутатів є активними і дієвими, які готують законопроекти і працюють у залі, - сказав він. – Водночас, багато є таких, хто не ходять на роботу і не приймають закони».
 
Для розв’язання цієї ситуації Голова Парламенту запропонував ряд заходів, зокрема: проведення індивідуальних розмов з тими депутатами, які найчастіше не ходять на сесії; публікацію їхніх прізвищ у засобах масової інформації та зняття частини зарплати. За його словами, така норма існувала раніше: «Була колись норма, її потрібно відновлювати – знімати частину заробітної плати за неучасть у сесійних засіданнях, щоб депутати відчували не тільки моральний дискомфорт, але також і матеріальний, якщо без поважних причин не відвідують пленарні засідання».