Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про чергове засідання, яке відбудеться, сьогодні 07 червня 2016 року о 9 год. 30 хв. в залі засідань на п'ятому поверсі у приміщенні Комісії, за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.
У порядку денному засідання дисциплінарної палати розгляд питань про притягнення наступних суддів до дисциплінарної відповідальності:
- судді Овідіопольського районного суду Одеської області Кириченка Павла Леонтійовича.
- судді Подільського районного суду міста Києва Неганової Наталії Володимирівни.
- судді Київського окружного адміністративного суду Щавінського Віталія Романовича.
- судді Печерського районного суду міста Києва Карабаня Володимира Миколайовича.
- судді Подільського районного суду міста Києва Декаленко Валентини Степанівни.
Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті, стосовно:
- судді Немирівського районного суду Вінницької області Слободяник Тетяни Василівни.
- суддів апеляційного суду Миколаївської області Пустовара Михайла Леонідовича, Куценко Оксани Василівни, Кателіна Володимира Петровича (Постановою Верховною Ради України від 16.07.2015 № 634-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку).
- суддів Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області Потятинника Юрія Романовича, Веселова Василя Миколайовича.
- судді Дзержинського районного суду міста Харкова Грищенко Ірини Олексіївни.
- судді Київського районного суду міста Одеси Маломуж Алли Ігорівни.
- судді Олександрівського районного суду Кіровоградської області Отян Ольги Володимирівни.
- судді Комінтернівського районного суду Одеської області Рідник Ірини Юріївни.
- судді Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Пелепа Юрія Костянтиновича.
- судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Панченко Ольги Михайлівни.
- суддів Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області Міхєєвої Інни Миколаївни, Костромітіної Оксани Олександрівни, Щербіни Артема Валентиновича.
- суддів Апеляційного суду міста Києва Присяжнюка Олега Богдановича, Глиняного Віктора Петровича.
- судді Долинського районного суду Кіровоградської області Бойка Павла Миколайовича.
- судді апеляційного суду Волинської області Бешти Григорія Борисовича.
- судді апеляційного суду Харківської області Кіся Петра Васильовича.
- судді Деснянського районного суду міста Чернігова Карапути Ліни Володимирівни.
- судді апеляційного суду Одеської області Фаріни Василя Петровича.
- судді Люботинського міського суду Харківської області Дем’яненко Ірини Володимирівни.
- судді Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Папариги Варвари Анатоліївни.
- судді Київського районного суду міста Харкова Дмитрієва Олександра Федоровича.
- судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Пастернак Ірини Андріївни.
- судді Тарутинського районного суду Одеської області Козирєва Миколи Вікторовича.
- судді Київського районного суду міста Харкова Нев’ядомського Дениса Володимировича та суддів апеляційного суду Харківської області Шевченко Ніни Федорівни, Бобровського Валерія Васильовича, Кокоші Володимира Вікторовича.
- судді Галицького районного суду міста Львова Романюка Віктора Феодосійовича.
- суддів апеляційного суду Вінницької області Колоса Сергія Степановича, Вавшка Валерія Станіславовича, Якименко Марини Миколаївни.
- суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Шлай Ангеліни Вікторівни, Іванова Сергія Миколайовича, Чабаненко Світлани Володимирівни.
- суддів Пустомитівського районного суду Львівської області Кукси Дмитра Анатолійовича, Мельничук Ірини Ігорівни.
- судді Самарського районного суду міста Дніпропетровська Румянцева Олексія Павловича.
- судді окружного адміністративного суду міста Києва Кобилянського Костянтина Миколайовича.
- судді апеляційного суду Львівської області Урдюк Тетяни Миколаївни.
- судді Віньковецького районного суду Хмельницької області Потапова Олександра Омеляновича.
- судді Придніпровського районного суду міста Черкаси Позарецької Світлани Михайлівни.
- судді апеляційного суду Львівської області Гаврилова Володимира Михайловича.
- судді Харківського районного суду Харківської області Караченцева Ігоря Володимировича.
- судді Київського районного суду міста Харкова Золотарьової Лідії Іванівни.
- судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Сороки Олени Павлівни.
- судді Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Тарасенка Олександра Вікторовича.
- судді апеляційного суду Львівської області Федоришина Анатолія Васильовича.
- судді Дзержинського районного суду міста Харкова Задорожного Миколи Івановича.
- суддів Франківського районного суду міста Львова Ванівського Юрія Михайловича, Козюренка Ростислава Степановича та судді апеляційного суду Львівської області Ванівського Олега Михайловича.
- суддів апеляційного суду Дніпропетровської області Мудрецького Романа Володимировича, Алькової Світлани Миколаївни, Чернусь Катерини Петрівни.
- судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Багрової Анжеліки Геннадіївни.
- судді Франківського районного суду міста Львова Дзеньдзюри Степана Маркіяновича.
- судді Летичівського районного суду Хмельницької області Ходоровського Ігоря Богдановича.
- суддів апеляційного суду Миколаївської області Чернявського Анатолія Станіславовича, Дзюби Федора Семеновича, Івченко Олени Михайлівни.
- суддів апеляційного суду Полтавської області Пікуля Володимира Павловича, Бутенко Світлани Борисівни, Прядкіної Ольги Валентинівни.
- судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська Шклярука Дениса Сергійовича.
- судді Печерського районного суду міста Києва Середи Катерини Олександрівни.
- судді Дарницького районного суду міста Києва Коренюк Алли Миколаївни.
- суддів Апеляційного суду міста Києва Прокопчук Наталії Олексіївни, Рейнарт Ійї Матвіївни, Вербової Ірини Михайлівни.
- судді Деснянського районного суду міста Києва Мальченко Оксани Валентинівни, суддів Апеляційного суду міста Києва Панченка Миколи Миколайовича, Кирилюк Галини Миколаївни, Вербової Ірини Михайлівни.
- судді апеляційного суду Львівської області Струс Лідії Богданівни.
- судді Лебединського районного суду Сумської області Подопригори Людмили Іванівни.
- судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Батманової Вікторії Віталіївни.
- судді Дарницького районного суду міста Києва Сухомлінова Сергія Миколайовича.
- судді Рівненського міського суду Рівненської області Ореховської Кристини Едуардівни.
- суддів апеляційного суду Одеської області Тарівєрдієва Таріверді Авчихановича, Грищенко Лариси Дмитрівни, Олініченко Валентини Віталіївни.
- судді Кіровського районного суду міста Дніпропетровська Гончарова Олександра Володимировича.
- судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Шелест Інни Миколаївни.
- судді апеляційного суду Вінницької області Мішеніної Світлани Василівни (за дії, вчинені на посаді судді Ленінського районного суду міста Вінниці).
- судді Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області Сенькова Олександра Григоровича.
- суддів апеляційного суду Одеської області Кулаковського Анатолія Олеговича, Фаріни Василя Петровича, Дирдіна Олександра Дмитровича.
- суддів апеляційного суду Закарпатської області Кожух Олени Анатоліївни, Леска Василя Васильовича, Чужі Юрія Григоровича.
- судді Київського районного суду міста Одеси Федулеєвої Юлії Олександрівни та судді апеляційного суду Одеської області Копіци Олега Володимировича.
- судді господарського суду Харківської області Суслової Владлени Володимирівни.
- судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Карплюка Олега Івановича.
- судді Франківського районного суду міста Львова Кузя Василя Ярославовича.
- судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Гончарука Василя Миколайовича.
- судді Октябрського районного суду міста Полтави Сороки Катерини Миколаївни.
- судді апеляційного суду Дніпропетровської області Каратаєвої Людмили Олексіївни.
- судді Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Ковтун Наталії Григорівни.
- судді Личаківського районного суду міста Львова Леньо Світлани Іванівни.
- судді Голосіївського районного суду міста Києва Калініченко Лариси Степанівни (Указом Президента України від 24.02.2016 № 64/2016 «Про звільнення суддів» звільнено з посади у зв’язку з порушенням присяги судді).
- судді окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим Яковлєва Сергія Валерійовича (Постановою Верховної Ради України від 19.04.2016 № 1187-VII «Про звільнення суддів» звільнено з посади у зв’язку з порушенням присяги судді).
- судді Волочиського районного суду Хмельницької області Чорного Сергія Броніславовича.
- судді Ленінського районного суду міста Харкова Гримайло Анжеліки Михайлівни.
- судді Деснянського районного суду міста Києва Смирнової Євгенії Павлівни.
- судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області Савічева Володимира Олександровича.
- суддів Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Мариніна Олександра Вікторовича, Вірченко Олени Миколаївни, Ліхтанської Наталії Павлівни.
- судді Дніпровського районного суду міста Києва Ластовки Нелі Дмитрівни.
- судді Кіровського районного суду міста Кіровограда Романюка Євгена Вікторовича.
- судді Деснянського районного суду міста Києва Петрищевої Ірини Валентинівни.
- судді Васильківського міськрайонного суду Київської області Корнієнка Сергія Валерійовича.
- судді Летичівського районного суду Хмельницької області Лазаренка Анатолія Володимировича.
- судді Волноваського районного суду Донецької області Гальченко Ірини Василівни.
- судді Голосіївського районного суду міста Києва Бойка Олександра Васильовича.
- суддів апеляційного суду Київської області Березовенко Руслани Вікторівни, Воробйової Наталії Семенівни, Верланова Сергія Миколайовича.