Головний зміст

7630301615 листопада відбувся футбольний матч в рамках ІІІ турніру "Кубку Феміди — 2016".

IMG 8303

На полі команда  Київського районного суду зустрілась зі збірною Одеського окружного адміністративного суду  та Приморського районного суду.

Розпочався поєдинок з міні-футболу о 16:30.

IMG 8069

На 4 хвилині гри супротивник забив у наші ворота, але на 10 хвилині рахунок зрівняв Олег Комісар – 1:1. Наступний гол наша команда забила на 19 хвилині – знову відзначився Комісар.

З цього моменту команда Київського районного суду лідирувала: на 20 хвилині забив Юрій Заярний, на 22-ій – Крамаренко Костянтин. На 32 і 35 хвилинах скарбничка знову поповнилася двома голами Олега Комісара.

Збірна команда супротивників забивала в наші ворота тричі поспіль – на 36 та 40 хвилинах, а на 38 хвилині один з футболістів отримав жовту картку.

Матч завершивсь з рахунком 7:4 перемогою команди Київського районного суду.

Співробітники отримали позитивні емоції та активно відпочили.