Головний зміст

123082Вчора, 15 червня 2017 року, на пленарному засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглядалося питання про підтвердження здатності кандидатами на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду здійснювати правосуддя у відповідному суді, стосовно яких оголошено перерву.

 

 

 

У засіданні взяли участь 10 кандидатів. 

 

За результатами засідання Комісія вирішила, що 8 кандидатів за критеріями професійної етики та доброчесності підтвердили здатність здійснювати правосуддя у касаційному суді у складі Верховного Суду. Стосовно цих кандидатів Комісія у складі колегії завершить проведення кваліфікаційного оцінювання.

 

Один кандидат визнаний таким, що не підтвердив здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді, а стосовно іншого кандидата розгляд питання був відкладений.  

 

Нагадаємо, що засідання Комісії відбуваються у пленарному складі стосовно осіб, щодо яких Громадська рада доброчесності надала висновок про невідповідність кандидата критеріям професійної етики та доброчесності. Для подолання негативного висновку потрібно щонайменше 11 голосів членів Комісії.