Головний зміст

FemidaКиївський районний суд міста Одеси взяв під домашній арешт підозрюваного, який вдарив в обличчя поліцейського під час виконання ним службових обов'язків.

 

 

 

 

На судовому засіданні стало відомо, що 27 серпня 2017 року екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль, яким керував підозрюваний. В ході спілкування з чоловіком, патрульні виявили характерні ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд за допомогою приладу «Drager Alcotest». Однак підозрюваний не захотів це робити та намагався зникнути з місця подій. Тому поліцейські були змушені затримати його та застосувати кайданки, для того, щоб скласти протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП.

 

Під час огляду на приладі «Drager Alcotest» підозрюваний наніс удар головою в область обличчя поліцейського, заподіявши йому легкі тілесні ушкодження у вигляді перелому кісток носу, струсу головного мозку та синця обличчя.

 

Таким чином 28-річного чоловіка підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 345 Кримінального кодексу України, а саме в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків. За вказані діяння чоловікові загрожує до 5 років позбавлення волі.

 

Розглянувши клопотання слідчого, суд виніс ухвалу про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту строком на 2 місяці.