Головний зміст

5a1ffd2931a0aВ новому Законі про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю є багато ідеологічних змін, і в цьому є певна складність, адже необхідно змінювати уявлення про деякі процеси.

 

 

 

 

Про це під час розширеного засідання судової палати для розгляду справ щодо корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду заявила Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, наголосивши при цьому, що суддям варто підготуватися до застосування законодавчих новел на практиці.

 

«Сьогодні в реєстрі зареєстровано близько одного мільйона юридичних осіб, з яких комерційних юридичних осіб близько 800 тисяч. Тож загалом, Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» торкнеться більше ніж півмільйона осіб», - зазначила В.Данішевська.

 

Також вона зауважила, що закон не одразу ввійде в практику Верховного Суду, «адже необхідно дочекатися справ, які будуть базуватися на новому законодавстві, ми повинні готуватися до цього та детально вивчати ті новели, які є в законодавстві та усвідомити їх».

 

Джерело: Закон і Бізнес