Головний зміст

av242До Київського районного суду м. Одеси надійшло клопотання захисників про зміну запобіжного заходу підозрюваному у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190, ч. 5 ст. 191, ст. 356 КК України (шахрайство, заволодіння майном, самоправство).

 

 

Розглянувши клопотання, слідчий суддя відмовила у його задоволенні. Таким чином, підозрюваний буде утримуватися під вартою до 25 січня 2019 року. Розмір застави залишився без змін і складає 41,5 млн гривень.

Зазначимо, що суд апеляційної інстанції вже двічі відмовляв захисникам підозрюваного у «пом’якшенні» запобіжного заходу.

Нагадаємо, що за версією слідства, у 2016 році чоловік, перебуваючи на посаді голови обслуговуючого кооперативу, заволодів коштами асоційованих членів, якими здійснено сплату внесків на будівництво багатоповерхівки.

Так, підозрюваний навмисно допустив збільшення кількості поверхів новобудови до 27. Проте, наявні документи дозволяли збудувати лише 22 поверхи.

Це призвело до анулювання архітектурною інспекцією дозволу на проведення будівельних робіт через самовільне будівництво.

Окрім цього, підозрюваний зумів переконати інвесторів у тому, що будівельні роботи продовжуються, розмістивши про це інформацію в мережі Інтернет.

Після цього він перерахував кошти потерпілих на власні банківські рахунки та рахунки контрагентів.

В результаті вказаних дій підозрюваний заволодів коштами асоційованих членів на загальну суму 41,5 млн гривень, а загальна сума збитків становить 124,5 млн гривень.