Головний зміст

IMG 6515Сьогодні, 05 листопада, на базі Київського районного суду міста Одеси регіональним відділенням Національної школи суддів України був організований семінар для секретарів судового засідання місцевих загальних (окружних) та апеляційних судів на тему: «Технічна фіксація судового процесу».

З вітальним словом виступив директор Одеського регіонального відділення Національної школи суддів України Валерій Левенець та керівник апарату Київського районного суду м. Одеси Світлана Федак.

IMG 6565

На заході доповідачами стали начальник юридичного відділу територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області Ніна Львова, суддя у відставці Ганна Приміч, помічник судді Приморського районного суду м. Одеси Ольга Лещенко.

IMG 6614

Практичне заняття провели системний адміністратор (спеціаліст з інформаційних технологій) Олександр Дуднік та секретар судового засідання Київського районного суду м. Одеси Ганна Нефедова. 

IMG 6629

Вивчений матеріал закріпили шляхом виконання практичного заняття з одночасної фіксації судового процесу в аудіо режимі та в режимі відеоконференцзв’язку, а також за допомогою технічного засобу «Акорд».