Головний зміст

Новини

45685467586Сьогодні, 30 вересня, у форматі онлайн відбулась зустріч Голови Верховного Суду Всеволода Князєва із суддями України.

 

 

 

 

 

m81 0 uaАТ «ДТЕК Західенерго» звернулося до НЕК «Укренерго» з позовом про зобов’язання припинити дії, спрямовані на нарахування послуг щодо експорту електричної енергії за договором про надання послуг із передачі електричної енергії та включення таких послуг до первинних документів, якими вони оформлюються. Суди попередніх інстанцій позов задовольнили, керуючись тим, що нарахування відповідачем плати за послуги з передачі при здійсненні експорту не передбачено чинним законодавством й умовами укладеного сторонами договору про передачу, а також тим, що нарахування такої плати порушує міжнародні зобов’язання України.

f40434d8e6820230a6d3c0d0f1b094128d402ca6Київська міська рада подала позовну заяву, у якій оскаржувала рішення Бучанської райради, яким збільшено площу селища Коцюбинське Київської області за рахунок 3000 га території міста Києва. Разом із цією заявою Київська міська рада подала заяву про забезпечення позову шляхом зупинення дії спірного рішення та заборони будь-яким особам, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності й господарювання вносити зміни до Державного земельного кадастру на підставі проєкту землеустрою щодо встановлення меж селища Коцюбинське. Позивач просив застосувати ці заходи до розгляду справи по суті.

IMG 087156767657567Сьогодні свій День народження святкує суддя Любов Василівна Калініченко. Колектив Київського районного суду міста Одеси щиро вітає Вас зі святом!

 

 

 

 

 

sud1Позивач оскаржив до Верховного Суду ухвалу суду апеляційної інстанції про повернення апеляційної скарги. Повертаючи апеляційну скаргу, суд апеляційної інстанції керувався тим, що у встановлений судом строк скаржник не усунув недоліку апеляційної скарги, оскільки не подав заяви про поновлення строку апеляційного оскарження із зазначенням підстав для його поновлення. Водночас суд апеляційної інстанції вказав, що в матеріалах справи є електронна адреса представника апелянта, на яку суд двічі направляв належним чином завірену й підписану ЕЦП копію ухвали. Це підтверджується довідкою суду.

napisanie resheniyaОсоба у жовтні 2020 року подала заяву про відшкодування моральної шкоди в розмірі 1,5 млн грн за дії правоохоронних органів у 2010 році. З приводу цих подій справи про відшкодування моральної шкоди суди розглядали неодноразово. Заява була подана на підставі Закону України «Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, органів досудового розслідування, прокуратури і суду» (Закон).