Головний зміст

Новини

IMG 85538987777777777779Сьогодні свій День народження святкує керівник апарату Київського районного суду міста Одеси Федак Світлана Іванівна!

 

 

 

 

notariusАпеляційний суд скасував рішення районного суду, задовольнив позов про визнання таким, що не підлягає виконанню, виконавчого напису нотаріуса, яким стягнено борг за нотаріально посвідченим договором позики, оскільки боржник не був повідомлений про вимогу повернути заборгованість.  

 

VKKSU26 жовтня 2021 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення затвердити зміни до Регламенту Ради.

 

 

 

 

 

vrp logo wightПро це заявив виконувач обов’язків Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький під час обговорення проєкту Звіту в межах моніторингу України Антикорупційною мережею Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Також він зазначив, що ВРП не може підтримати цей Звіт через наявність у ньому хибних тверджень.

ukazДокументом вносяться зміни до Указу Президента України від 19 лютого 2021 року № 63 "Про конкурс із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України".

 

 

 

dtpСьогодні Київський районний суд міста Одеси розглянув клопотання стосовно обрання запобіжного заходу відносно підозрюваного у скоєнні смертельної ДТП.