Головний зміст

Новини

rsuXVIII з'їзд суддів України відбудеться 23-25 лютого 2021 року. За таке рішення під час позачергового засідання РСУ, що відбулося 25 листопада 2020 року у Києві, проголосували 24 члени Ради з 25 присутніх на засіданні.

 

 

 

 

VRP1Вища рада правосуддя затвердила консультативний висновок щодо законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організаційно-правового регулювання взаємодії окремих органів державної влади», реєстр. № 3588.

 

 

 

Sud59fae9080958dВиборчі комісії мають отримувати відомості про зміни у структурі політичних партій з офіційних, визнаних державою, джерел.

 

 

 

 

 

documentsОфіційне видання документів Консультативної ради європейських суддів містить Велику хартію суддів та 22 Висновки (2001–2019 роки), які надають розгорнутий опис стандартів Ради Європи стосовно функціонування та устрою судової влади, ролі суддів у забезпеченні єдності застосування права, характеру відносин судової влади з іншими гілками влади, адвокатами, прокурорами та суспільством у цілому. «Документи Консультативної ради європейських суддів» друкуються двома мовами – англійською та українською.

sud1Суд першої інстанції, з рішенням якого погодився апеляційний суд, визнав повністю недійсним пункт договору про надання правової допомоги, у якому зокрема, передбачалося, що в разі односторонньої відмови клієнтки від договору вона повинна сплатити адвокату додаткову винагороду в розмірі 30 % від вартості отриманого нею майна чи коштів, але не менше суми, еквівалентної 10 тис. доларів США.

LAW FIRM MANAGEMENT SOFTWARE 24 1600x1067 e1523971694823Єдиною підставою для здійснення кримінально-правової кваліфікації дій особи за кваліфікуючою ознакою «повторність» без постановлення обвинувального вироку суду стосовно цієї особи за першим епізодом, який дає підстави для кваліфікації ознаки «повторність», є розгляд першого і наступних однорідних або тотожних злочинів в одному кримінальному провадженні.