Головний зміст

Новини

sud1Пропонуємо ознайомитися з оглядом судової практики Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, в якому представлені рішення у спорах, що виникають із правовідносин у сфері архітектури та містобудування (січень 2018 – січень 2023 року): https://bit.ly/3l3EU6U.

 

 

 

doctor crossingТовариство оскаржило до суду рішення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області в частині повернення неправомірно витраченої суми страхових коштів та сплати штрафу. Таке рішення прийнято за результатами документальної перевірки, під час якої виявлено порушення дотримання порядку використання страхувальником страхових коштів Фонду соціального страхування України, а саме: нарахування та виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності проведені за листком непрацездатності, виданим не у встановленому порядку (листок непрацездатності виданий не лікуючим лікарем закладу охорони здоров’я незалежно від форми власності та не лікарем, що провадить господарську діяльність з медичної практики як фізична особа – підприємець).

VRP1Вища рада правосуддя прийняла рішення відтермінувати на місяць відновлення територіальної підсудності судових справ судів Херсонського апеляційного суду, Білозерського, Великоолександрівського, Нововоронцовського районних судів Херсонської області.

 

 

 

IMG 5495 1Колектив Київського районного суду міста Одеси щиро вітає з Днем народження Петренко Катерину Русланівну!

 

 

 

 

 

 

european court human rights oeВерховний Суд пропонує до вашої уваги зведений огляд практики Європейського суду з прав людини за рішеннями, ухваленими впродовж серпня – грудня 2022 року – https://bit.ly/3YcZ6l4.

 

 

 

 

sud108Адвокат, діючи в інтересах кількох осіб, звернувся до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду зі скаргою на ухвалу Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, якою відмовлено у відкритті провадження за його (адвоката) апеляційною скаргою.