Головний зміст

Новини

znak17 вересня 2020 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами, а саме у зв’язку з поданням заяв про відставку.

 

 

 

 

 

sud10817 вересня 2020 року Вища рада правосуддя прийняла рішення внести Президентові України подання про призначення на посади до місцевих судів:

 

 

 

 

pravovaya ekspertiza dokumentov2Суд першої інстанції задовольнив позов про стягнення заборгованості за аліментами на дитину зі спадкоємця боржника з огляду на те, що створений через несплату аліментів борг особи, яка померла, повинен бути сплачений її спадкоємцями.

 

 

 

courtroom 300x2407 вересня 2020 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду, розглянувши справу № 647/412/17, залишив у силі рішення судів попередніх інстанцій про задоволення позовних вимог власників земельних ділянок, котрі просили скасувати рішення сесії Бериславської районної ради Херсонської області про погодження надання надр у користування приватному підприємству з метою розробки родовищ корисних копалин місцевого значення.  

vrp logo wightВища рада правосуддя упродовж перших восьми місяців 2020 року прийняла рішення про внесення Президентові України подання про призначення на посади 440 суддів до місцевих загальних судів, двох суддів – до місцевих господарських судів, одного судді – до місцевого адміністративного суду.

 

 

Sud59fae9080958dКасаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду частково задовольнив касаційну скаргу захисника особи, засудженої до 5 років позбавлення волі за розбій. На думку скаржника, суди попередніх інстанцій, зокрема, порушили право на захист засудженого, що полягало в незабезпеченні йому права на перекладача.