![85 main](/images/news/2016/06/85_main.jpeg)
Так, сформовано та затверджено персональний склад двох палат. До кваліфікаційної палати увійшли: Сергій Козьяков, Станіслав Щотка, Андрій Василенко, Тетяна Весельська, Микола Мішин, Юрій Тітов, Тетяна Шилова. До палати з питань добору і публічної служби суддів увійшли: Микола Патрюк, Михайло Макарчук, Володимир Бутенко, Анастасія Заріцька, Павло Луцюк, Сергій Прилипко, Валентина Устименко.
Також на засіданні обрано секретарів палат Комісії. За результатами голосування секретарем кваліфікаційної палати обрано Станіслава Щотку, а секретарем палати з питань добору і публічної служби суддів Михайла Макарчука.
Нагадаємо, що Комісія протягом 45 днів з дня набрання чинності нової редакції Закону України «Про судоустрій і статус суддів» повинна прийняти рішення щодо формування та персонального складу її палат.