![159840 650x410 15 650x410](/images/news/2016/08/159840_650x410_15_650x410.jpg)
Так, за результатами співбесіди під час оцінювання кваліфікаційна палата Комісії вирішила, що суддя Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Камбул Марина Олександрівна підтвердила можливість здійснювати правосуддя у відповідному суді.
Зазначимо, що рішення щодо визначення результатів первинного кваліфікаційного оцінювання суддя Марина Камбул чекала ще з 24 лютого 2016 року, оскільки в розгляді її питання оголошувалась перерва.