![petrenko3 1](/images/news/2016/11/petrenko3_1.jpg)
«Тиск на суддів» - таку тему телепередачі було обрано в зв'язку з неодноразовими спробами впливу на суддів шляхом фізичного та психологічного тиску протягом осені 2016 року. Володимир Петренко наголосив, що в теперішній ситуації суди змушені самі забезпечувати свою безпеку. Звісно в цьому допомагає служба судових розпорядників. Проте більше уваги приділяється співпраці зі ЗМІ та громадськими діячами.
Суддя зазначив, що метою цієї співпраці є донесення до людей того факту, що таких ситуацій взгалі не повинно бути. І протидія полягає в тому, що суди повинні розголошувати інформацію щодо таких випадків, необхідно показувати, що це може спричинити негативні наслідки.
У підсумку Володимир Петренко сказав, що сподівається на те, що громадськість осудить подібні спроби тиску на систему правосуддя.