![1471772610 20130711163630n](/images/news/2016/11/1471772610_20130711163630n.jpg)
Цей день – ще й чудова нагода, аби вшановувати наукові традиції, залучати молодь до світу науки та популяризувати досягнення вчених. Київський районний суд долучається до свята і вітає членів колективу, які займаються науковою діяльністю, кандидатів юридичних наук:
- Чванкіна Сергія Анатолійовича;
- Петренко Володимира Сергійовича;
- Маломуж Аллу Ігорівну;
- Баранову Юлію Олегівну.
Користуючись нагодою, щиросердно вітаємо зі святом усіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів! Зичимо нових творчих відкриттів заради миру і процвітання нашої незалежної України!