![Кравчук 1](/images/news/2016/07/Кравчук-1.jpg)
Під час промови він наголосив на необхідності посилення судової влади. Також зауважив, що потрібно налагодити спільну співпрацю громадських організацій з органами державної влади.
![IMG 7371 1](/images/news/2016/07/IMG_7371_1.jpg)
"Хоч роль та завдання професійних об'єднань суддів та судової ради відрізняються, в основі їхніх інтересів лежить судова незалежність, - зазначив Кравчук. - Інколи професійні об'єднання знаходяться в найкращій позиції для участі в дискусії з питань судової політики" – відмітив суддя.
Під час презентації він навів плани на 2017 рік:
• Концепція "Сильний суд" (спільно з НААУ, АПУ);
• Дискусійний клуб "Ефективне правосуддя";
• Регіональні судові форуми (і перший з них вже заплановано на 9 грудня 2016 року у місті Львів);
• Національна конференція з журналістики;
• Всеукраїнська антикорупційна нарада;
• Експертна група
Володимир Миколайович запропонував надати об'єднанням судів можливість висувати кандидатів (або список кандидатів) на вибори до складу судової ради. Таку ж можливість повинні мати судді, котрі не є членами таких об'єднань.