Порядок денний на сьогодні, 20.06.2017 року, передбачає розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів.
Розглянуть питання призначення стосовно:
Гончарова Романа Васильовича
|
- | Приморського районного суду міста Одеси; |
Кравченка Євгена Дмитровича |
- |
Сумського окружного адміністративного суду;
|
Лисенка Вадима Олександровича |
- |
Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська;
|
Літвінової Ірини Анатоліївни
|
- | Київського районного суду міста Одеси; |
Материнко Марини Олександрівни |
- |
Октябрьського районного суду міста Полтави;
|
Бородіної Олени Вікторівни
|
- |
Ленінського районного суду міста Харкова;
|
Гецка Юрія Юрійовича
|
- | Берегівського районного суду Закарпатської області; |
Дернової Вікторії Валеріївни
|
- | Вінницького міського суду Вінницької області; |
Єзерського Руслана Богдановича
|
- | Шевченківського районного суду міста Львова; |
Костенко Софії Михайлівни
|
- | Богунського районного суду міста Житомира; |
Лактіної Марини Олексіївни
|
- | Жовтневого районного суду міста Харкова; |
Михальченко Юлії Володимирівни
|
- | Придніпровського районного суду міста Черкаси; |
Сарат Наталі Олександрівни
|
- | Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області; |
Стоматова Едуарда Григоровича
|
- | Комунарського районного суду міста Запоріжжя; |
Шаповал Тетяни Володимирівни
|
- | Київського районного суду міста Полтави; |
Вайновського Артура Миколайовича |
- |
Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області;
|
Вдовіченка Миколи Миколайовича |
- |
Маловисківського районного суду Кіровоградської області;
|
Коротича Ігоря Анатолійовича |
– |
Кременецького районного суду Тернопільської області;
|
Надєр Ліми Махді |
- |
Ананьївського районного суду Одеської області;
|
Вдовиченко Тетяни Миколаївни |
- |
Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області;
|
Гаврасієнка Вадима Олександровича |
- |
Заводського районного суду міста Миколаєва;
|
Данькова Олександра Михайловича |
- |
Сосницького районного суду Чернігівської області;
|
Козирського Євгена Станіславовича |
- |
Овідіопольського районного суду Одеської області;
|
Лабунської Тетяни Іванівни
|
- |
Господарського суду Вінницької області;
|
Лямзіної Наталії Юріївни |
- |
Деснянського районного суду міста Чернігова;
|
Музики Ярослава Михайловича |
- |
Бережанського районного суду Тернопільської області;
|
Сухоручко Юлії Олександрівни |
- |
Краматорського міського суду Донецької області;
|
Чуприни Олександра Володимировича |
- |
Івано-Франківського окружного адміністративного суду;
|
Яковлєва Олександра Сергійовича |
- |
Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області;
|
Янчук Вікторії Вікторівни
|
- |
Коростишівського районного суду Житомирської області;
|
Величка Володимира Павловича |
- |
Бориспільського міськрайонного суду Київської області;
|
Воловика Сергія Володимировича |
- |
Сумського окружного адміністративного суду;
|
Кріля Луки Михайловича |
- |
Турківського районного суду Львівської області;
|
Мельникової Ірини Дмитрівни |
- |
Московського районного суду міста Харкова; |
Бойко Людмили Миколаївни
|
- | Одеського окружного адміністративного суду; |
Вийванка Олега Михайловича
|
- | Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області; |
Гедз Богдани Михайлівни
|
- | Залізничного районного суду міста Львова; |
Єфіменко Ольги Володимирівни
|
- | Житомирського окружного адміністративного суду; |
Колеснікової Ірини Сергіївни
|
- |
Київського окружного адміністративного суду;
|
Лазарєва Віктора Вікторовича
|
- | Донецького оружного адміністративного суду; |
Лічмана Леоніда Васильовича
|
- | Господарського суду Одеської області; |
Микитюка Романа Васильовича |
- |
Івано-Франківсього окружного адміністративного суду;
|
Михайлишина Володимира Васильовича
|
- | Господарського суду Івано-Франківької області; |
Мричко Наталії Іванівни
|
- | Львівського окружного адміністративного суду; |
Плеханової Зої Борисівни |
- |
Закарпатського окружного адміністративного суду;
|
Подорець Оксани Борисівни
|
- | Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська; |
Смірнової Олени Володимирівни
|
- | Господарського суду Харківської області; |
Стрепка Назара Любомировича
|
- | Личаківського районного суду міста Львова; |
Тихоненко Оксани Михайлівни |
- |
Чернігівського окружного адміністративного суду;
|
Удалової Олени Геннадіївни
|
- | Господарського суду міста Києва; |
Федіної Аліни Василівни
|
- | Першотравневого районного суду міста Чернівці; |
Філюк Тетяни Миколаївни
|
- | Луцького міськрайонного суду Волинської області; |
Шевченко Анни Василівни
|
- | Київського окружного адміністративного суду; |
Бєломєстнова Олександра Юрійовича
|
- |
Донецького окружного адміністративного суду;
|
Бобрової Ірини Вячеславівни |
- |
Заводського районного суду міста Миколаєва;
|
Галагана Віталія Івановича |
- |
Дніпровського районного суду міста Києва;
|
Пащенко Тетяни Павлівни |
- |
Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області;
|
Шишиліна Олексія Геннадійовича |
- |
Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області;
|
Довжанина Василя Михайловича
|
- |
Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області;
|
Задорожка Дмитра Анатолійовича
|
- |
Василівського районного суду Запорізької області;
|
Литовченка Олександра Володимировича
|
- |
Ковпаківського районного суду міста Суми;
|
Мальцева Дмитра Олександровича |
- |
Шевченківського районного суду міста Києва.
|
Пустовойт Тетяни Валеріївни
|
- |
Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області;
|
Чубар Тетяни Миколаївни |
- |
Черкаського окружного адміністративного суду;
|
Логвіненка Тараса Григоровича
|
- |
Марківського районного суду Луганської області; |
Мельничука Юрія Володимировича |
- |
Уманського міськрайонного суду Черкаської області;
|
Чевилюк Зоряни Анатоліївни
|
- |
Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області;
|