5 грудня 2016 року на засіданнях колегій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України вирішувалося питання допуску кандидатів до участі у конкурсі на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду.
Розглянувши подані документи від 297 кандидатів, Комісія допустила до участі у конкурсі 231 кандидата, відмовила – 66 кандидатам.
Комісія допустила до участі у конкурсі:
Булгакову Ірину Валеріївну;
Абрамова Петра Станіславовича;
Крючко Наталію Іванівну;
Львова Богдана Юрійовича;
Короткевича Олександра Євгеновича;
Мороза Миколу Андрійовича;
Франтовську Тетяну Іванівну;
Крусян Анжеліку Романівну;
Чагіна Сергія Миколайовича;
Шавеля Руслана Мироновича;
Чебан Вікторію Миколаївну;
Демченка Миколу Олександровича;
Гаращенка Дмитра Руслановича;
Огурецького Василя Петровича;
Галія Степана Петровича;
Мацького Євгена Миколайовича;
Шевченко Тетяну Валентинівну;
Сташківа Богдана Івановича;
Мамалуя Олександра Олексійовича;
Ситникова Олександра Федотовича;
Петрика Ігоря Йосиповича;
Широкопояса Юрія Васильовича;
Кізюн Людмилу Іванівну;
Бондаренка Сергія Івановича;
Лялика Романа Михайловича;
Фролову Олену Григорівну;
Полєна Віктора Степановича;
Земляну Галину Володимирівну;
Брателя Олександра Григоровича;
Бутирського Андрія Анатолійовича;
Алєєву Інну Вячеславівну;
Давнія Віталія Пилиповича;
Манюка Петра Теодоровича;
Гришину Юлію Миколаївну;
Білоуса Олега Валерійовича;
Дідиченко Марину Анатоліївну;
Маліченка Василя Володимировича;
Позняка Олександра Миколайовича;
Домусчі Степана Дмитровича;
Грека Бориса Миколайовича;
Давиденка Едуарда Володимировича;
Панову Ірину Юріївну;
Сухорукова Андрія Олексійовича;
Анцупову Тетяну Олександрівну;
Смородинського Віктора Семеновича;
Гурбу Михайла Васильовича;
Кубару Михайла Михайловича;
Іваненко Юлію Геннадіївну;
Олійника Василя Івановича;
Саприкіну Ірину Валентинівну;
Панасюка Олександра Сергійовича;
Кривошею Анатолія Івановича;
Дроботову Тетяну Борисівну;
Афанасьєва Вадима Олексійовича;
Станковську Галину Адольфівну;
Заїку Миколу Миколайовича;
Кострицького Віталія Володимировича;
Євтушенко Олену Іванівну;
Катеринчук Лілію Йосипівну;
Зарицьку Галину Василівну;
Моніча Богдана Сильвестровича;
Козир Тетяну Павлівну;
Вапнярчука В’ячеслава Віталійовича;
Могила Сергія Костянтиновича;
Сімоненко Валентину Миколаївну;
Шицького Івана Богдановича;
Кушніра Ігоря Віталійовича;
Грідіну Наталію Вікторівну;
Олендера Ігоря Ярославовича;
Моргун Галину Леонідівну;
Зіміну Вероніку Борисівну;
Гудиму Дмитра Анатолійовича;
Святецького Віктора Валентиновича;
Селіваненка Володимира Павловича;
Кудрявцева Ігоря Володимировича;
Бучик Анну Юріївну;
Докійчука Костянтина Леонтійовича;
Миркушіну Наталію Станіславівну;
Сівчука Андрія Євгеновича;
Ільїна Олега Володимировича;
Пантелієнка Віталія Олеговича;
Синельникова Євгена Володимировича;
Пуль Олену Анатоліївну;
Ступак Ольгу В’ячеславівну;
Маринчак Нінель Євгенівну;
Жукова Сергія Вікторовича;
Ганечко Олену Миколаївну;
Мирошниченка Юрія Михайловича;
Кругову Світлану Самуїлівну;
Турченка Олексія Валерійовича;
Присяжнюк Оксану Василівну;
Стефанів Надію Степанівну;
Голяшкіна Олега Володимировича;
Шабельнікова Сергія Кузьмича;
Вареницю Василя Степановича;
Дембовського Сергія Георгійовича;
Потятинника Юрія Романовича;
Кеміня Михайла Пантелеймоновича;
Сердюка Валентина Васильовича;
Маляренка Артема Васильовича;
Озерського Ігоря Володимировича;
Бойка Володимира Петровича;
Кондратішину Вікторію Вікторівну;
Сиротіна Дмитра Вікторовича;
Белаха Андрія Володимировича;
Колісниченка Андрія Григоровича;
Блащук Тетяну Володимирівну;
Сгару Еллу Валеріївну;
Клепку Людмилу Іванівну;
Кравчука Геннадія Анатолійовича;
Кириченко Галину Володимирівну;
Пророка Віктора Васильовича;
Гімона Миколу Михайловича;
Бондара Володимира Борисовича;
Мілютіна Арсена Євгеновича;
Литвиненко Олену Леонідівну;
Борщова Ігоря Олексійовича;
Білоконь Олену Валеріївну;
Ходаківську Ірину Полікарпівну;
Буришина Віталія Васильовича;
Макаровець Аллу Миколаївну;
Івашківа Василя Михайловича;
Кравцову Тетяну Миколаївну;
Курила Олександра Миколайовича;
Голосія Ростислава Анатолійовича;
Онишкевича Тараса Володимировича;
Джугу Сергія Дийнешовича;
Погребняка Володимира Яковича;
Стороженка Сергія Олександровича;
Гарського Олександра Вячеславовича;
Чекменьова Геннадія Анатолійовича;
Волкова Олександра Федоровича;
Білецьку Людмилу Миколаївну;
Демидову Аллу Маркіянівну;
Чумака Сергія Юрійовича;
Бурлаку Ірину Василівну;
Швеця Віктора Володимировича;
Тарасишину Оксану Миколаївну;
Лисака Ігоря Никодимовича;
Євграфову Єлизавету Павлівну;
Трофімова Віктора Анатолійовича;
Радченка Сергія В’ячеславовича;
Матвієвську Ганну Вячеславівну;
Данилевич Надію Андріївну;
Гришина Геннадія Анатолійовича;
Малєєва Андрія Юрійовича;
Ціленка Валерія Анатолійовича;
Гридасова Юрія Володимировича;
Зарубу Петра Івановича;
Чобура Олександра Володимировича;
Жигалкіна Івана Павловича;
Романюка Ярослава Михайловича;
Яковлєву Світлану Володимирівну;
Кравчука Володимира Миколайовича;
Антоненко Наталію Олександрівну;
Гринюка Володимира Олексійовича;
Попович Олену Вікторівну;
Петрова Євгена Вікторовича;
Калініченко Наталію Вадимівну;
Марчук Наталію Олегівну;
Слинька Сергія Станіславовича;
Бородовського Станіслава Олександровича;
Сащенка Ігоря Сергійовича;
Пузиревського Євгена Борисовича;
Баранця Олександра Миколайовича;
Мацедонську Вікторію Едуардівну;
Усенко Євгенію Андріївну;
Бибу Юрія Володимировича;
Орлянську Валентину Іванівну;
Гапончука Віктора Васильовича;
Леона Олександра Івановича;
Філевського Ростислава Миколайовича;
Сахна Романа Івановича;
Шевчук Наталію Григорівну;
Бабкову Тетяну Вікторівну;
Гуйвана Петра Дмитровича;
Гумегу Оксану Валеріївну;
Березня Юрія Валентиновича;
Британчука Володимира Васильовича;
Козловську Людмилу Володимирівну;
Богачука Ярослава Олександровича;
Яроцького Віталія Леонідовича;
Мокрецького Віктора Івановича;
Руденка Володимира Борисовича;
Антонюка Олександра Андрійовича;
Мельника Андрія Івановича;
Журавель Валентину Іванівну;
Корсака Віталія Антоновича;
Бакалінську Ольгу Олегівну;
Сердинського Володимира Степановича;
Лащука Єфрема Вікторовича;
Колотила Онуфрія Олександровича;
Городиського Сергія Степановича;
Поповську Тетяну Володимирівну;
Коваленко Наталію Володимирівну;
Юхна Кирила Олександровича;
Антонюк Наталію Олегівну;
Ярмак Олену Миколаївну;
Берназюка Яна Олександровича;
Свіягіну Ірину Миколаївну;
Сотнікова Сергія Вікторовича;
Сухового Валерія Григоровича;
Леванчука Андрія Олексійовича;
Кобзія Бориса Івановича;
Волошка Сергія Григоровича;
Білосевич Галину Степанівну;
Бондаря Сергія Володимировича;
Колодійчука Віктора Миколайовича;
Овсієнка Андрія Анатолійовича;
Яновську Олександру Григорівну;
Пустовіта Олексія Григоровича;
Березовського Андрія Андрійовича;
Стародуба Олександра Павловича;
Бородія Василя Миколайовича;
Вронську Ганну Олександрівну;
Кузюру Миколу Миколайовича;
Шофаренка Юрія Федоровича;
Усика Григорія Івановича;
Шевченка Володимира Альбертовича;
Селіванова Максима Володимировича;
Бородійчук Ольгу Ігорівну;
Довжанина Михайла Михайловича;
Федюк Лілію Василівну;
Маринича В’ячеслава Карповича;
Коновалову Вікторію Анатоліївну;
Жданову Валентину Сергіївну;
Червинську Марину Євгенівну;
Мойсюка Миколу Івановича;
Коломис Вікторію Вікторівну;
Семенюка Геннадія Васильовича;
Волошина Сергія Олександровича.
Комісія відмовила у допуску до участі в конкурсі:
Федорову Дмитру Анатолійовичу;
Дацюку Юрію Олександровичу;
Панькову Денису Анатолійовичу;
Ярошевській Тамарі Василівні;
Деледивці Сергію Григоровичу;
Кравченку Павлу Андрійовичу;
Вишняку Максиму Володимировичу;
Полтавцю Ігорю Віталійовичу;
Біловій Ользі Валентинівні;
Зацарному Олександру Івановичу;
Білак Мирославі Вікторівні;
Волвенку Павлу Вікторовичу;
Бочкарьову Денису Олександровичу;
Полякову Борису Мусійовичу;
Рибченку Олександру Георгійовичу;
Великановій Марині Миколаївні;
Ігнатенку Ігорю Миколайовичу;
Шаповалу Леоніду Івановичу;
Грицку Андрію Володимировичу;
Щербаковій Ганні Володимирівні;
Берестовій Ірині Еріївні;
Вітусєвичу Ярославу Францовичу;
Кароєву Андрію Володимировичу;
Олександровій Тамілі Олександрівні;
Сарафанюку Олександру Петровичу;
Стасюку Олександру Леонідовичу;
Стеценку Олегу Петровичу;
Нагорянському Сергію Івановичу;
Сабодашу Роману Богдановичу;
Житніковій Юлії Василівні;
Голобутовському Роману Зіновійовичу;
Сірому Миколі Івановичу;
Дацькову Володимиру Васильовичу;
Гандзюку Володимиру Павловичу;
Пермінову Сергію Олександровичу;
Кислому Андрію Матвійовичу;
Каплі Олександру Миколайовичу;
Цимбалюку Олександру Вікторовичу;
Корнєєвій Владлені Вікторівні;
Мажару Леоніду Сергійовичу;
Поповичу Володимиру Стефановичу;
Паничу Назару Юрійовичу;
Білічак Олені Анатоліївні;
Добрянській Ярославі Іванівні;
Яковлєвій Світлані Андріївні;
Шумній Ларисі Петрівні;
Волощуку Богдану Івановичу;
Абросімовій Оксані Василівні;
Реуну Андрію Миколайовичу;
Бурбі Юрію Михайловичу;
Меламеду Вадиму Борисовичу;
Самойленко Ліані Олександрівні;
Погребняку Юрію Федоровичу;
Шейко Вользі Василівні;
Верховському Олегу Володимировичу;
Богун Ганні Вікторівні;
Арланову Андрію Миколайовичу;
Горбаль Наталії Валеріївні;
Климчуку Михайлу Павловичу;
Ратушу Володимиру Борисовичу;
Нікульніковій Василині Василівні;
Квасніцькій Ользі Олексіївні;
Кожурі Людмилі Олександрівні;
Сагайдаку Валерію Вікторовичу;
Брич Ларисі Павлівні;
Науменку Андрію Володимировичу.